تبلیغات
تیم فوتسال کات - مطالب بهمن 1391
تیم فوتسال کات
به وبلاگ اختصاصی تیم کات فوتسال خوش آمدید

با توجه به اینکه تیم شهدای جلین گرگان در فصل گذشته در دو بازی رفت و برگشت در مسابقات لیگ 2 موفق شده بود تیم سالکوی شاهرود را شکست دهد و در فصل جدید هم این تیم هم گروه تیم کات شاهرود در مسابقات لیگ 2 شده است کادر فنی به این نتیجه رسیدند که یک بازی دوستانه با تیم شهدای جلین در گرگان برگزار کنند تا هم این تیم را محک بزنند و هم بتوانند با شرایط آب و هوایی گرگان خود را وفق دهند

این دیدار در سالن اصلی گرگان برگزار شد و تیم کات با توجه به بازی های خوبی که در دیدارهای دوستانه ی خود انجام داده بود با روحیه ی مضاعف به مصاف این تیم قدرتمند رفت و در یک بازی دیدنی موفق شد با پنج گل این تیم را شکست دهد و زنگ خطری برای حریفان قدرتمند خود در مسابقات لیگ 2 به صدا در آورد.

 این بازی در نهایت با نتیجهی 5 بر 1 به سود تیم کات به پایان رسید

گل های این دیدار را برای تیم کات محمدرضا خداوردی 2 گل و امیر نادعلی محمد چرخاب و ابراهیم فلامرزپور هر کدام یک گل به ثمر رساندند

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به نقل از کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال قرار است مسابقات لیگ 2 فوتسال از 15 اسفند ماه برگزار شود لذا از کلیه ی تماشاگران خونگرم و علاقه مندان به ورزش فوتسال دعوت به عمل می آید تا تیم کات را در این مسابقات با حضور خود در سالن یاری نمایند

در ضمن مسابقات داخل خانه در سالن شهید اکبری برگزار خواهد شد

ساعت شروع مسابقات متعاقباً اعلام خواهد شد

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

تیم فوتسال کات برای آمادگی هر چه بیشتر در مسابقات لیگ 2 امشب به مصاف تیم دهیاری گلستان رفت و با بازی تاکتیکی و تماشایی که از خود نشان داد موفق شد با هشت گل این تیم را شکست دهد و قدرت خود را به رخ حریفان بکشد

تیم کات در روز پنج شنبه یک بازی دوستانه ی دیگر با تیم بسیار قدرتمند  شهدای جلین گرگان در شهرستان گرگان برگزار خواهد کرد تا برای بازیهای لیگ 2 که قرار است از اواسط اسفند ماه برگزار شود به اوج آمادگی خود برسد

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

نتایج مسابقات پی آف تیم فوتسال پولاد گسترش

شنبه7/11/91

سجاد زابل0-3پولاد گسترش بروجرد ساعت 15:00-سالن انقلاب

یکشنبه8/11/91

مقاومت البرز4-2پولادگسترش بروجرد ساعت 17:00-سالن انقلاب

برنامه ادامه مسابقات:

دوشنبه9/11/91

مقاومت البرز-سجاد زابل-ساعت 17:00-سالن انقلاب

پولاد گسترش بروجرد6-شمس خوی5 ساعت 17:00-سالن نشاط
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

تیم فوتسال کات بعد از مسابقه ی نفس گیر خود با فرش آرای مشهد، طی دو مسابقه ی رفت و برگشت ، به مصاف یک تیم منتخب از خراسان شمالی رفت .
در بازی رفت که روز پنج شنبه در سالن بهارستان شاهرود برگزار شد، تیم کات که همه ی بازیکنان خود را در اختیار نداشت، علی رغم حملات زیادی که روی دروازه ی حریف ایجاد کرد نتیجه را 5 بر 4 واگذار کرد .
اما در دیدار برگشت در خانه ی حریف که روز یکشنبه در جاجرم برگزار شد تیم کات قدرت خود را به حریف نشان داد و توانست 8 بار دروازه ی حریف خود را باز کند و برای حضوری قدرتمندانه در لیگ دسته2 کشور آماده شود .
امید است که تیم کات با بازی های خوبی که در دیدار های دوستانه از خود نشان داده است بتواند در مسابقات لیگ 2 موفقیت های لازم را کسب کند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

قرعه کشی لیگ دسته دوم فوتسال کشور
امروز ۹ بهمن لیگ دسته دوم فوتسال کشور به دو گروه شمال وجنوب تقسیم شد.که در دو گروه ۱۰ تیمی بصورت رفت و برگشت با هم بازی کرده که از هر گروه دوتیم به لیگ زیرگروه سقوط کرده وتیمهای اول ودوم هرگروه به پلی اف میروند.شهدای جیلن گرگان اپتک کرج شهیدفرجی قزوین شوپی ملارد کات شاهرود باروبن قزوین سایپااردبیل شهرداری رشت مرصادتهران ویک تیم صعودکننده ازبازی های پلی اف لیگ دسته دوم فوتسال کشور درگروه شمال حضوردارند وتیم های شاهین لردگان-مقاومت چهارمحال وبختیاری-کیان سیلک اصفهان-مس رفسنجان- بنیادمسکن هرمزگان-انصارالمهدی فسا-برنا خوزستان-همیاری اراک-علیصدرهمدان-فرازقم در گروه جنوب قرار دارند مسابقات دراسفندماه برگزارمی شوند.تاریخ تحویل مدارک15بهمن اعلام شد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

تیم کات در ادامه بازی های دوستانه ی خود این بار به مصاف تیم قدرتمند و لیگ برتری فرش آرای مشهد رفت.

تیم فرش آرا که از چندین بازیکن ملی پوش در ترکیب خود سود می برد و با توجه به کنسل شدن بازی این تیم با تیم حفاری در لیگ برتر در روز جمعه ، با تمام بازیکنان خود در روز شنبه به مصاف تیم کات شاهرود رفت.

در این بازی که محک بسیار جدی برای بازیکنان کات بود بازیکنان در یک بازی قدرتمند و دیدنی توانستند تیم فرش آرا را در نیمه ی اول بازی با نتیجه ی یک بر یک متوقف کنند.

این بازی در نهایت با نتیجه ی 4 بر 1 به سود تیم فرش آرا به پایان رسید

تک گل تیم کات را ابراهیم فلامرزپور به ثمر رساند.


 

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

بر اساس هماهنگی های به عمل آمده و به منظور کسب آمادگی هر چه بیشتر تیم کات شاهرود ، این تیم روز شنبه ی هفته ی آینده در سالن شهید بهشتی مشهد به مصاف تیم قدرتمند فرش آرا خواهد رفت که با توجه به رتبه ی فرش آرا درلیگ برتر و کیفیت فوق العاده فنی بازیکنان آن تیم ، این بازی می تواند آزمونی بسیار ارزشمند و تجربه ای گرانبها برای بازیکنان جوان و جویای نام  کات شاهرود می باشد.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

تیم فوتسال کات در ادامه ی روند روبه رشد خود در سومین دیدار دوستانه این بار به مصاف تیم منتخب گرگان (آرمان گلستان) رفت تا بتواند حضور هر چه بهتر و قدرتمند تر در لیگ دو داشته باشد .
 در این دیدار تیم کات که  تیم میهمان را اسیر هنر نمایی خود کرده بود ، توانست هفت بار دروازه ی حریف را باز کند البته موقعیت های زیادی هم خلق کرد که منجر به گل نشد .
این بازی در نهایت با نتیجه ی 7 بر 1 به سود تیم کات به پایان رسید.
گل های این دیدار را اسماعیل فلامرزپور دو گل ، ابراهیم فلامرزپور ، محمد امیری ، مهران اسدیان ، میثم صفاری و جواد عامری هر کدام یک گل به ثمر رساندند.
برنامه بازی ها متعاقباً اعلام خواهد شد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به دنبال صعود 5 تیم از لیگ 2 به لیگ 1 در فصل اخیر یک دوره

مسابقه Play Off بین 4 تیم سقوط کننده گروه های شمال و

جنوب در کرج برگزار می شود که یک تیم به لیگ 2 در فصل

 آینده صعود می نماید .

برنامه بازیها به شرح زیر است :

91/11/17

سجاد زابل-پولاد گسترش لرستان-ساعت 15:00-سالن انقلاب

مقاومت البرز-شمس خوی-ساعت 17:00-سالن انقلاب

 

91/11/18

شمس خوی-سجاد زابل-ساعت 15:00-سالن انقلاب

مقاومت البرز-پولاد گسترش لرستان-ساعت 17:00-سالن انقلاب

 

19/11/91

مقاومت البرز-سجاد زابل-ساعت 17:00-سالن انقلاب

پولاد گسترش لرستان-شمس خوی-ساعت 17:00-سالن نشاط

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :درباره وبلاگ
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این وبلاگ برای تیم فوتسال کات محفوظ است