تبلیغات
تیم فوتسال کات - مطالب خرداد 1392
تیم فوتسال کات
به وبلاگ اختصاصی تیم کات فوتسال خوش آمدید
علی زندی پور که از اوایل و هفته های دوم و سوم اهنگ حضورش در شهدای جلین زده شده بود اینبار در اواسط دور برگشت به اهنگ حضورش پایان داد و صحبت های هفته های گذشته وی مبنی بر جدایی وی صحت پیدا کرد و جایش در بازی کات شاهرود-شهدای جلین خالی خواهند ماند... 
حسین بابایی که فصل قبل مربی تیم قائم گلوگاه بود و با واگذاری امتیاز این تیم به شهدای جلین گرگان مدتی سرمربی این تیم بود و جای خود را به قدمنان داده بود پس از استعفای علی زندی پور دوباره هدایت این تیم گرگانی را بر عهده گرفت برای ایشان آرزوی موفیقت و سلامتی را از خداوند متعال خواستاریم
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پس از نتایج خوبی که تیم کات در دور رفت مسابقات لیگ2 فوتسال کسب کرد  ، در هفته های اخیر تیم در شرایط نامطلوبی به سر می برد  بدین منظور  مصاحبه ای با آقای احمد خرم سرمربی این تیم ترتیب دادیم .

خود را معرفی کرده و بگویید از چه سالی مربیگری را آغاز کردید؟

 احمد خرم 39 ساله از شاهرود هستم واز مهرماه 1379 به مربیگری روی آوردم.

سوابق مربیگری خود را شرح دهید؟
در ابتدا در قالب تیم فوتسال پیمان به بازیکن سازی پرداختیم و بیشتر فعالیتهای ما در رده ی جوانان بود. با بازیکنانی که  الفبای فوتسال را در این تیم آموختند 6 بار قهرمان استان شدیم و به مسابقات جوانان و امیدهای کشور راه یافتیم و مقامهای خوبی کسب کردیم. دارای مدرک C فوتبال و یک فوتسال زیر نظر استاد ناصر صالح هستم.
سابقه ی مربیگری: 6 دوره در مسابقات جوانان و امیدهای کشور ، 2 دوره لیگ مناطق و دو فصل هست که در لیگ 2 فوتسال کشور فعالیت می کنم.

در اول فصل چه برنامه هایی داشتید و پیش بینی شما در در مورد نتایج چه بود؟

برنامه ریزی ابتدای فصل به شکلی بود که بین 3 تیم اول جدول قرار بگیریم که بحمد ا... با یاری خداوند و حمایت های تماشاگران و بازیهای خوب بازیکنان این امر محقق شد و ما توانستیم در پایان دور رفت مسابقات در رده ی دوم جدول قرار بگیریم.

نظر شما در مورد اولین شکست مقابل مرصا حسینی چالوس چه بود؟
باخت به چالوس در وهله ی اول غرور بی جا و دست کم گرفتن حریف بود و اینکه خیلی زود با دو گل از حریف عقب افتادیم و در واقع غافلگیر شدیم.

تحلیل شما در مورد پایان بد نیم فصل اول و شروع بددر نیم فصل دوم چه بود؟

بازی با جلین گرگان همانطور که صدا و سیمای خوب استان نشان داد شرایط بدی از سوی تماشاچیان حریف ایجاد شد و در یک فضای ناامن به ناحق بازنده شدیم.اما در بازی بروجرد متاسفانه نتوانستیم توانایی خود را به درستی به فعل در بیاوریم ضمن اینکه فرصت های زیادی را از دست دادیم. در بازی ملارد علی رغم یک بازی برتر متاسفانه در تمام کنندگی ضعیف ظاهر شدیم.

چه برنامه هایی برای برای ادامه ی بازی ها دارید؟
در نیم فصل دوم با توجه به یارگیری حریفان ، خطر سقوط برای برخی از تیم ها و انگیزه ی صعود برای تیم های بالای جدول و همچنین شناختی که تیم ها از یکدیگر پیدا کرده اند بازی های سختی را پیش رو داریم و باید با تمرکز و تلاش مضاعف سعی کنیم برنده ی بازی ها باشیم که در این راه حمایت های بی دریغ تماشاچیان به کمک تیم خواهد آمد.

کلام آخر
در پایان از صدا و سیمای استان و به خصوص مدیر کل ورزش و جوانان استان جناب آقای هادیان تشکر می کنم که در این راه همواره ما را حمایت کردند تا بتوانیم افتخاری برای استان و شهرستان خود داشته باشیم.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


تیم فوتسال نوجوانان کات شاهرود چند سالی است که فعالیت خود را در جهت پرورش بازیکنان مستعد و استعداد یابی آغاز کرده است و با جدیت در تلاش است که بازیکنان مستعدی را جذب کند تا این بازیکنان بتوانند آینده ی درخشانی را برای فوتسال شهرستان و استان رقم بزنند.

هم اکنون این تیم با مربیگری آقای امیر نادعلی مشغول به فعالیت است و سعی بر این است که با پرورش این بازیکنان و تجربه اندوزی آنها در مسابقات مختلف در سطوح شهرستانی ، استانی و کشوری ،تیمی منسجم و قدرتمند و هدفدار ساخته شود.
خوشبختانه با تلاش زیاد آقای نادعلی بازیکنان بسیار خوبی جذب شده اند و تمرینات خوب و منسجمی آغاز شده است تا برای شرکت در مسابقات در سطوح مختلف شهرستانی ، استانی و کشوری آمادگی کامل حاصل شود .
برای مشاهده تصاویر بازیکنان به ادامه مطلب توجه فرمایید


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :تیم فوتسال  جوانان پیمان شاهرود در سال 1380 تاسیس شد که در این سال ها سکان هدایت این تیم را مربیانی چون احمد خرم (سرمربی حال حاضر بزرگسالان کات ) حسین فرهادی پور ، مجتبی درویشی بر عهده داشتند و در حال حاضر سرمربیگری این تیم را امیر نادعلی بر عهده دارد.
در طول این مدت تیم جوانان پیمان عناوین زیادی را کسب کرده است که به شرح آن می پردازیم:
* 6 دوره قهرمانی استان
* 6 دوره حضور در مسابقات قهرمانی کشور
*  حضور در جمع 12 تیم برتر کشور
* یک بار تیم پنجم مسابقات کشوری
تیم جوانان این روزها تمرینات فشرده ای را برای شرکت در مسابقات جوانان شهرستان آغاز کرده است که این مسابقات در سالن ورزشی بهارستان برگزار خواهد شد.
بازیکنان تیم جوانان پیمان عبارتند از:
آرمان رضائیان ، سجاد عجمی ، نیما امیری ، مرتضی علی مهدی ، ابوالفضل علی محمدی ، سعید اسلام زاده ، امیر حسین عرب عامری ، محمد مهدی علی پور ، محمد آشوری ، پارسا کریمی ، پیمان شاکری ، سید محمد موسوی فرد ، میثم حسین آبادی و حسین حیدری
سرمربی : امیر نادعلی
سرپرست : مجتبی رضائیان

برای مشاهده ی تصاویر بازیکنان روی ادامه مطلب کلیک کنید


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

تیم فوتسال کات که هم اکنون در لیگ دسته دو فوتسال کشور در رده ی بسیار خوبی از جدول قرار دارد از همان ابتدای کار، تیم های پایه ی خود را با سازو کار جدید و قدرتمند راه اندازی کرد تا بتواند از استعدادهای بسیار خوب شهرستان برای سال های آتی استفاده کند و پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند.
تیم کات هم اکنون در رده های سنی نوجوانان ، جوانان ، امید و دو تیم در رده ی بزرگسالان مشغول به فعالیت است که به صورت جداگانه به معرفی این تیم ها و سوابق آنها می پردازیم.....
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :تیم کات امروز پنج شنبه ساعت 17 به مصاف تیم شوپی ملارد رفت تا بتواند به روند ناکامی های خود پایان دهد در این دیدار تیم کات حملات زیادی را روی دروازه حریف ایجاد کرد و موقعیت های خطرناکی را خلق کرد که تنها یکی از این موقعیت ها منجر به گل شد.
این دیدار در نهایت با نتیجه ی تساوی یک بر یک به پایان رسید تا تیم کات کماکان در رده ی سوم جدول باقی بماند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

شوپی ملارد -کات شاهرود: شوپی که هفته پیش از پشت خنجر خورده بود و بازی رو به مربی سابق خودش واگذار کرده بود اینهفته میزبان کاتی های شاهرودن که سخت به دنبال امتیاز برای صعود به لیگ یک هستند و امیدوارم بعد از دو شکست ملاردی ها رو ببرند و منتظر بازی های بعدی خود باشند.

شهدای جلین-شهید فرجی : شهدای جلین که این هفته قبل توی قزوین به باروبن بازی رو واگذار کرده بود دوست نداره توی گرگان به تیم قزوین باج بده و امیدواره بتونه این بازی رو با برتری به پایان ببره و تیم قزوینی که هفته پیش یه شکست تلخ مقابل مرصاد حسینی بدست اورده بود تمریناتش رو به پادگان نظامی تشبیه کرد و قوانین صفت و سختی رو حاکم کرده تا بتونه نتیجه لازم رو از گرگان به قزوین بیاره


مرصاد چالوس-عمرانکارا اردبیل:دیدار ته جدولی ها برای فرار انجام میگیرد ، مرصادی ها که شوک هفته رو وارد کردند و شهید فرجی رو توی قزوین 6 تایی کردند اینبار میزبان عمرانکارای تازه جون گرفته هستند این دیدار یکی از دیدار های حساس و جالب این هفته میتونه باشه

شهرداری رشت-مقاومت البرز: شاید شهرداری نخواسته دو هفته پیاپی به تیم های صدر جدولی بخوره بازی قبلی رو در برابر کات هر طوری شد لغو کرد تا اول میزبان مقاومت باشه و بعد لیگ رو ادامه بده باید دید بازیکنان شهردای امتحاناتشون رو به خوبی پشت سر گذاشتند و روحیه لازم رو دارند؟


پولاد گسترش-باروبن قزوین: دوباره شور و نشاط در دره گرگها اینبار باروبن باید مواظب باشه تا مثل بقیه توی بروجرد تلفات نده و حداقل یه امتیاز بیاره و نشون بده این یه اتفاق ولی باید این نکته رو به مربیان باروبن یاد اور شد که شاید برای شما هم اتفاق بیافتد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پس از لغو دیدار کات با شهرداری رشت بازیکنان تمرینات خود را قدرتمندانه تر پشت سر گذاشتند تا برای بازی با شوپی در ملارد به اوج آمادگی خود برسند.
این دیدار روز پنج شنبه 92/3/16 ساعت 17 در سالن پاسارگاد ملارد برگزار می شود .
بازیکنان تیم کات در تلاشند که ناکامی دو هفته اخیر خود را با پیروزی در این دیدار به دست فراموشی بسپارند.
امیدواریم تیم کات این دیدار را مقتدرانه و با پیروزی پشت سر بگذارد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

به اطلاع کلیه ی بازدیدکنندگان و هواداران می رساند دیدار تیم فوتسال کات و شهرداری رشت که قرار بود روز جمعه ساعت 13 برگزار شود با درخواست تیم شهرداری رشت و موافقت فدراسیون فوتبال لغو و به زمان دیگری موکول شد.
زمان برگزاری این دیدار متعاقباً اعلام خواهد شد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مرحله اول این مسابقات با حضور ۳۱ تیم از استان های كشور و یك تیم از توابع استان تهران در چهار منطقه هشت تیمی به صورت رفت و برگشت و دوره ای برگزار می شود و از هر منطقه دو تیم به مرحله دوم (نهایی) صعود می كنند.

مرحله بعدی این مسابقات با حضور تیم های لیگ برتر و دسته یك و دسته دوم و هشت تیم صعود كننده از چهار منطقه برگزار خواهد شد

 تقسیم بندی مناطق به شرح ذیل است:

منطقه یك: 

خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، مازندران، سمنان، قم و تهران

منطقه دو: 
گیلان، قزوین، البرز، آذربایجان شرقی، اردبیل، همدان، زنجان و توابع تهران 
منطقه سه: 
كردستان، لرستان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، كرمانشاه، مركزی، آذربایجان غربی و اصفهان 
منطقه چهار: 
سیستان و بلوچستان، كرمان، فارس، هرمزگان، بوشهر، خوزستان، كهگیلویه و بویراحمد و یزد 

* سوالی که برای خیلی ها پیش می آید این است که آیا امکان اینکه در مسابقات حذفی بازی هایی نیز به صورت دوره ای برگزار شود وجود دارد یا نه؟

در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که مرحله اول این جام از خود جام حساب نمی شود و مانند ورودیه و مرحله ای است که 8 تیم منتخب انتخاب و اضافه شوند پس مرحله اول از خود جام محسوب نمی شود و مرحله مقدماتی برای انتخاب هشت تیم است برای حضور در جام حذفی.

* مرحله مقدماتی با حضور 32 تیم و مرحله نهایی با حضور 50 تیم خواهد بود.

* به زودی اسامی نمایندگان را نیز اعلام خواهیم کرد.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

کات شاهرود میزبان شهردای رشت : کاتی ها که دیگر به تیمی اجازه نفس کشیدن نخواهند داد تمرینات فشرده خود را زیر نظر احمد خرم با نظم و جدیت بیشتری دنبال میکنند و شهرداری اولین قربانی این تیم در جهنم کوچک شاهرود می باشد شهرداری هفته گذشته با یک برد روحیه خوبی را داراست اما باید بداند که برد هفته قبل نیز نمی تواند کمکی به این تیم کند


شهید فرجی دیداری به راحتی راحت الحقوم  ::مرصاد حریفی نخواهد برای شهید فرجی باشد که این تیم را دچار مشکل کند و مرصاد باید فکری برای بازی های بعدی کند تا شاید در لیگ بماند


مغا کارا میزبان شوپی ملارد دیداری جالب از نوع  کوه به کوه نمیرسه آدم به آدم میرسه و کیانفر دوباره به شوپی رسید شاید مغانکارا با علم به نقاط ضعف تیم شوپی این بازی را پیروز شود ..


باروبن حریف شهدای جلین : باروین که این هفته ها جان تازه ای گرفته است میزبان شهدای جلینی است که هفته پیش نتوانست پیروزی خود را در برابر مقاومت نگه دارد و نتیجه را به البرزی ها واگذار کرد باید دید دو تیمی که هفته پیش برد را با شکست عوض کرده بودند این هفته چه نتیجه ای بدست خواهند آورد


و اما باز هم دره گرگی ها قربانی میگرند: بروجرد میهمان مقاومت ، امید شهید فرجی و کات شاهرود به هنر نمایی نسیم و بازی در زمینی سخت در زمین مقاومت جایی که مقاومت باید پیروز میدان باشد و شاید به مشکل بر بخورد و امتیاز بدهد و تنور گروه شمال توسط بروجردی ها باز هم اتشین تر شود و همه منتظر غول کشی بروجردی ها اینبار در دامنه کوه البرز هستندنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


برنامه هفته یازدهم گروه شمال                        پنجشنبه 9 خرداد ساعت 16

سالن

میزبان

داوران

میمهان

یادگار امام

شهید فرجی

حدیدی- فتحی- شفیعی- قاسمی

مرصاد چالوس

تختی

مغان کارا اردبیل

ابراهیم-مرشدی- ترابی-عبدالحسین‌

شوپی ملارد

                                                                             جمعه 10 خرداد ساعت 16

شهید اکبری

کات شاهرود

باستان- خاندوزی- جانبكلو- شریفیان

شهرداری رشت

شهید بابایی

باروبن قزوین

كاشانی- صالح- بازرگان- مردانی

شهداجلین گرگان

انقلاب

پولاد گستر بروجرد

الوندی- مالك- شیرزادی- كشانی

مقاومت البرز


لازم به ذکر است که دیدار تیم کات شاهرود و شهرداری رشت طبق اعلام نظر فدراسیون فوتبال در ساعت 13 روز جمعه برگزار خواهد شد


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

تیم فوتسال کات شاهرود در هفته ی یازدهم مسابقات لیگ2 روز جمعه 92/3/10 ساعت 13 در سالن شهید اکبری شاهرود پذیرای تیم شهرداری رشت خواهد بود
تیم کات که توانسته بود در دور رفت در رشت این تیم خوب را شکست دهد با روحیه ی مضاعف پا به میدان می گذارد.
از کلیه ی هواداران فهیم و خونگرم شاهرود دعوت به عمل می آید تا در روز جمعه ساعت 13 با حمایت های خوب خود مایه ی دلگرمی برای بازیکنان و کادر فنی باشید

وعده ی ما روز جمعه ساعت 13 سالن شهید اکبری
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :( کل صفحات : 2 )    1   2   
درباره وبلاگ
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این وبلاگ برای تیم فوتسال کات محفوظ است