تبلیغات
تیم فوتسال کات - مطالب مرداد 1392
تیم فوتسال کات
به وبلاگ اختصاصی تیم کات فوتسال خوش آمدید
تیم فوتسال کات شاهرود دیروز در حساس ترین دیدار خود در دور برگشت مسابقات مرحله play off به مصاف تیم علیصدر همدان رفت.
بازیکنان کات برای جبران شکست دور رفت مقابل این تیم پا به میدان گذاشته بودند اما اتفاقات ورزشی این بار گریبان این تیم  را گرفت و علی رغم شایستگی و بازی خوب بازیکنان ، نتوانست از سد این حریف قدرتمند (علیصدر همدان ) بر آید و بازی را با نتیجه 2 بر یک واگذار کرد.
برای بازیکنان و کادر فنی تیم فوتسال کات آرزوی موفقیت و سربلندی در تمام عرصه ها را داریم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


تیم فوتسال کات پس از شکست مقابل تیم علیصدر در دور رفت مرحله play off تمرینات خود را به صورت جدی از سر گرفت.
بازیکنان پس از ریکاوری بعد از مسابقه و تاکید نقاط ضعف و قوت تیم حریف توسط مربیان و آنالیز تیم علیصدر ، به صورت جدی تمرینات خود را از سر گرفتند و با تمرینات هدفدار و با برنامه خود مصمم هستند که این تیم را در همدان شکست داده و جواز حضور در لیگ یک را کسب کنند.
هم اکنون بازیکنان در شرایط مطلوب و روحیه بالا به سر می برند و همگی یکدل اند که بتوانند از سد این حریف قدرتمند بگذرند.
انشاا... این امر محقق شود و تیم کات بتواند جواز حضور در لیگ یک را کسب کند که افتخاری برای ورزش شهرستان و استانمان خواهد بود.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


تیم فوتسال کات شاهرود امروز در دور رفت مسابقات play off در دیداری حساس در سالن شهید اکبری شاهرود به مصاف تیم علیصدر همدان رفت.

این دیدار با حملات تیم کات آغاز شد و موقعیت های خطرناکی نیز روی دروازه حریف ایجاد شد اما بخت با تیم همدانی یار بود و توپ ها یکی پس از دیگری از دست رفت تا بالاخره قفل دروازه شکست و محمد چرخاب با شوت زیبای خود تور دروازه حریف را درید
و بازی با نتیجه یک بر صفر در نیمه اول به سود تیم کات پایان رسید.
در نیمه دوم بازیکنان کات
روی یک ضد حمله دروازه خود را باز شده دیدند و بازی به تساوی رسید .
در ادامه
بازیکنان کات که هیچ چیز برای از دست دادن نداشتند با تمام قوا حمله کردند و موقعیت های زیادی را نیز روی دروازه همدانی ها ایجاد کردند تا گل خورده را جبران کنند. اما اشتباهات داوری ، تیر دروازه و مقاومت همه جانبه بازیکنان تیم علیصدر مانع فروپاشی دروازه حریف شد و روی دو موقعیت دو گل دیگر نیز وارد دروازه تیم کات شد و این بازی حساس ناباورانه با نتیجه 3 بر یک به سود تیم علیصدر همدان به پایان رسید.
دیدار برگشت این دو تیم روز جمعه 25/5/92 در همدان برگزار خواهد شد.
در پایان از کلیه تماشاچیان خونگرم که تیم کات را مورد حمایت خود قرار دادند صمیمانه تشکر و قدردانی می نماییم.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

بازیکنان و کادر فنی تیم فوتسال کات در یک جو صمیمانه و در کنار هم بعد از یک روز روزه داری، با شادی و نشاط افطار کردند .
بعد از صرف افطار و استراحتی کوتاه همه بازیکنان به بررسی و تحلیل بازی تیم علیصدر همدان پرداختند.
کادر فنی پس از تحلیل هریک از بازیکنان از نحوه عملکرد تیم علیصدر ، نقاط ضعف و قوت حریف را برای بازیکنان بیان کردند.
 بازیکنان با یکدلی و روحیه بالا مصمم هستند که با تمرینات سخت و منظمی که پشت سر گذاشتند از سد این حریف نیز به مانند رقبای دیگر بگذرند و جواز حضور در لیگ یک فوتسال کشور را کسب نمایند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

تمرکز فوق العاده در آموختن روش بازی با تیم قدرتمند علیصدر همدانآمادگی بدنی بچه های کات ، رمز موفقیت در مسابقاتگلرهای با انگیزه و پرتلاش با رفلکس فوق العادهدقت در فراگیری برای اجرای تاکتیک های کاربردی.....
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

تیم فوتسال کات بعد از راه یابی به مرحله پلی آف و پشت سر گذاشتن رقبای ، تمرینات خود را منسجم ، با برنامه  و هدفمندتر از گذشته ادامه می دهد تا بتواند با یاری خداوند و همت بازیکنان و حمایت های بی دریغ تماشاچیان خونگرم از این مرحله نیز با موفقیت عبور کرده و جواز حضور در  مسابقات لیگ یک فوتسال کشور را کسب نماید.
این دیدارها به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و تیم کات در اولین دیدار خود روز شنبه 19/5/92 ساعت 16:30 در سالن شهید اکبری شاهرود به مصاف تیم علیصدر  همدان می رود که برای تیم کات آرزوی موفقیت در این دیدار را داریم.ادامه مطلب یادتون نره


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

با توجه به اعلام کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال  بازی های مرحله ی play off که قرار بود در تاریخ 18/5/92 برگزار شود به روز شنبه19/5/92 ساعت 16:30 موکول شد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


تیم فوتسال کات شاهرود برای آمادگی هرچه بیشتر و حضور قدرتمندانه در مسابقات لیگ 2 فصل جاری از همان ابتدا با برنامه ریزی مناسب ، جذب بازیکنان توانمند ، به کار بستن تجارب فصل گذشته و حمایت های بی دریغ جناب آقای یوسف قمی کار را شروع کرد و در همین راستا با یک دوره بدنسازی پرفشار و در ادامه تمرینات منظم و مستمر و بازی های دوستانه کارساز ، از جمله بازی با یاران شمسایی و فرش آرای مشهد وارد عرصه مسابقات پلی آف شد.
همانطور که انتظار می رفت از همان ابتدا رقیبان را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشت و با هفت پیروزی و دو شکست در پایان دور رفت در رده دوم جدول قرار گرفت.
در دور برگشت انگیزه ی بالای تیم ها در رویارویی با تیم کات همچنین حساسیت مسابقات برای تیم های صعود کننده و سقوط کننده و یارگیری تیم ها ،کار برای تیم کات سخت شد و انجام سه بازی پی در پی خارج از خانه و طی مسافت های طولانی باعث شد که امتیازات زیادی را از دست بدهد ، اما با تدابیر کادر فنی و همت بازیکنان و به ویژه حمایت های بی نظیر تماشاچیان خونگرم شاهرودی ، دوباره شاهد بازی های خوب و دیدنی تیم کات بودیم.
در پایان دور برگشت مصاف سخت و نفس گیر تیم کات با تیم های مقاومت البرز ، شهید فرجی قزوین و سایر تیم ها ، منجر به صعود تیم کات به مرحله پلی آف شد.
لازم به ذکر است که تیم کات در پایان مسابقات با69 گل زده بهترین خط حمله گروه شمال و جنوب را از آن خود کرد . ضمن اینکه این تیم موفق شده است تمامی بازی های داخل خانه خود را با پیروزی پشت سر بگذارد و اکنون سالن شهید اکبری شاهرود به جهنم کوچکی برای رقبای این تیم تبدیل شده است.
تماشاچیان خونگرم شاهرودی بی صبرانه منتظرند که انشاا... تیم کات یک بار دیگر به مانند فصل گذشته تیم خوب علیصدر همدان را تسلیم عزم و اراده و بازی هدفمند خود نماید.
و اما تیم علیصدر همدان:
این تیم که فصل گذشته به صورت نامشخص و بعد از انجام قرعه کشی به یکباره وارد جدول مسابقات گروه شمال شد ، از جمله تیم های خوب فصل قبل به شمار می رفت ،در فصل جاری در گروه جنوب قرار گرفت و با بازی های خوبی که انجام داد موفق شد در نیم فصل اول با کسب 24 امتیاز و شکست اکثر رقبا ، صدر نشین گروه خود باشد.
عملکرد این تیم در نیم فصل دوم دارای فراز و نشیب های زیادی بود به طوری که حاصل کار آن ها فقط کسب 12 امتیاز و چند شکست پی در پی بود و نهایتاً این تیم با توجه به اندوخته های خود در نیم فصل اول با کسب 36 امتیاز به عنوان تیم اول به مرحله play off صعود کرد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

   


  صعود به لیگ دسته اول و در کنار بهترین‌های فوتسال ایران بازی کردن برای هر بازیکنی افتخار است که امید داریم این اتفاق خوب برای فوتسال همدان محقق شود تا جوانان مستعد همدانی بتوانند قابلیت خود را به رخ فوتسال کشور بکشند و این خواسته را با شکست کات شاهرود در بازی های رفت و برگشت پلی آف عملی خواهیم کرد .       
  فرسایشی بودن لیگ امسال و طولانی شدن مسابقات لیگ دو فوتسال باعث خستگی زیاد بازیکنان تیم شده و نتایج هفته‌های آخر با وجود برتری نسبی فقط به دلیل خستگی مفرط از مسافرت‌ها بود که تدبیر خوب اعضای کادر فنی با استراحت دادن به اکثر بازیکنان درآخرین بازی با تیم کیان سپهر اصفهان  و رفع خستگی  و با انگیزه مضاعف به تقابل کات شاهرود میرویم وکار صعود را درشاهرود یکسره خواهیم کرد .

البته شایان ذکر است که شاید کاپیتان علیصدر نمی داند که تیم کات همه بازی های خود را در خانه با پیروزی پشت سر گذاشته است و در لیگ سال گذشته نیز این تیم را با شکست بدرقه کرد.
گفتنی است بازی دور رفت پلی آف روز شنبه تاریخ 19/ 5 / 92 ساعت 16:30در سالن شهید اکبری شاهرود برگزار میگردد وتیم علیصدر همدان  میهمان کات شاهرود  است.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


صعود تیم فوتسال کات شاهرود به مرحله play off را به همه هواداران خونگرم و مردم خوب شهرستان شاهرود و استان سمنان که همواره و در همه شرایط ما را صمیمانه حمایت کردند تبریک می گوییم

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

کات شاهرود 2               شهدای جلین گرگان 0

شوپی ملارد 3               شهید فرجی قزوین 2

مرصاد چالوس 4             شهرداری رشت 2

مقاومت البرز 2               باروبن قزوین2

عمرانکارا اردبیل 1          گسترش پولاد بروجرد7

-------------------

آذرخش بندر عباس با پیروزی 2-1 در زمین  مس رفسنجان حریف مقاومت البرز در پلی اف شد

و علیصدر همدان که از هفته قبل خود را در پلی اف دیده بود امشب منتظر ماند تا حریفش را بشناسد که دست آخر کات شاهرود حریف این تیم در پلی اف شد

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


تیم فوتسال کات امشب در آخرین هفته حساس ترین دیدار خود از سری مسابقات لیگ 2 فوتسال کشور را مقابل تیم شهدای جلین گرگان انجام داد تا با پیروزی در این دیدار هم انتقام شکست خود را از تیم گرگانی بگیرد ، هم بتواند جواز حضور در مرحله ی play off راکسب کند و هم رکورد شکسب ناپذیری در خانه را حفظ کند .

این دیدار با حملات همه جانبه تیم کات آغاز شد و بازیکنان با بازی خوب خود موقعیت های خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کردند که سرانجام قفل دروازه تیم شهدای جلین شکسته شد و محمد امیری اولین گل دیدار را برای تیم کات به ثمر رساند.
بازیکنان تیم کات حملات خود را دوباره از سر گرفتند و موقعیت های زیادی را نیز روی دروازه حریف ایجاد کردند اما منجر به گل نشد تا بالاخره تور دروازه حریف بار دیگر روی ضربه اسماعیل فلامرزپور با توپ آشنا شد تا خیال همه از پیروزی در این دیدار راحت شود.
در آن طرف بازی حساس دیگر میان تیم شهید فرجی قزوین و شوپی ملارد بود و قزوینی ها با پیروزی در این دیدار می توانستند به همراه تیم مقاومت جواز حضور در مرحله بعد را کسب کنند. اما این امر محقق نشد و قزوینی ها نتوانستند تیم شوپی را در ملارد شکست دهند و با مرحله play off وداع تلخی داشتند.
تماشاگران و هواداران تیم کات که همگی منتظر نتیجه بازی تیم شهید فرجی و شوپی بودند با پیروزی تیم شوپی ملارد و همچنین پیروزی دلچسب تیم کات دست از پا نمی شناختند وجشن پیروزی را در سالن شهید اکبری به پا کردند  و تیم کات شاهرود تنها تیم بدون شکست در خانه نام گرفت که افتخاری بزرگ برای این تیم و شهرستان شاهرود است.
در پایان از کلیه ی هواداران خونگرمی که در همه ی شرایط ما را از حمایت های بی دریغشان محروم نکردند صمیمانه تشکر و قدردانی می نماییم و امیدواریم این حمایت ها تداوم داشته باشد.

ادامه مطلب یادتون نره


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :درباره وبلاگ
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این وبلاگ برای تیم فوتسال کات محفوظ است